قفاستفاده از قفس‌ پرورش ماهی پلی اتیلن (پلاستیکی) در سال 1974 در نروژ پایه گذاری شد و از آن زمان بیش از 4500 قفس در سراسر جهان عرضه شده است. اگر دقت کنید حضور لوله پلی اتیلن در این قفس‌ها را می‌توانید مشاهده کنید. این قفس پلی اتیلن پرورش ماهی به سادگی با قرار دادن لوله پلی اتیلن در بالای قفس ایجاد می شود. ابتکاری که باعث شده به راحتی بتوانیم قفس مناسبی تهیه کنیم. 

قفس پرورش ماهی پلی اتیلن

پارس زانوس به عنوان تولید کننده لوله پلی اتیلن گرید A در زمینه ساخت قفس پلی  اتیلن و پلاستیک مخصوص پرورش ماهی و دیگر آبزیان, شناخته شده‌ترین نام در صنعت محصولات پلی اتلینی می‌باشد. استفاده از قفس‌های پلی اتیلنی (پلاستیکی) در سال 1974 در نروژ پایه گذاری گردید و از آن زمان بیش از 4500 قفس در سراسر جهان عرضه شده است.


مطالب مرتبط:

محصولات لوله پلی اتیلن پارس زانوس

کاربردهای اصلی لوله پلی اتیلن 

لوله پلی اتیلن چیست؟ 

مقالات وبلاگ


قفس پلی اتیلن ماهی

در سراسر جهان از لوله پلی اتیلن سنگین (HDPE) برای پرورش ماهی و دیگر آبزیان استفاده می‎‌شود. به طور عمده این لوله‌‎ها در مقابل فرسایش زیستی یا بیولوژیکی، سایندگی آب و اشعه ماوراء بنفش خورشید مقاوم هستند. لوله‎های HDPE پارس زانوس دارای انعطاف پذیری بالایی هستند و به همین دلیل در شرایط آب و هوایی نامساعد نیز شکسته یا خرد نمی‎شوند، یا اگر قایقی با آن ها برخورد کند اتفاقی برایشان نمی‎افتد. لوله های HDPE در نقاطی که بادهای تند ( 160 کیلومتر بر ساعت) و موج های قوی ( تا 7 متر ) وجود دارد ایده آل هستند.