کاربرد ها

کاربرد لوله پلی اتیلن آتش نشانی

کاربرد لوله پلی اتیلن آتش نشانی

کاربرد لوله پلی اتیلن پارس زانوس در آتش نشانی

لوله‌کشی سیستم آتش نشانی با توجه به حساسیت بالای ایمنی مجتمع‌های بزرگ صنعتی باید دارای مشخصات منحصربفردی باشد. کاربرد لوله پلی اتیلن آتش نشانی در سیستم های اطفا حریق، بسیار کارساز و کارگشا است. این لوله باید بتواند این سیستم‌ها را همیشه آماده بکار نگه دارد که در زمان بروز حادثه بتواند از وقوع فاجعه‌هاي بزرگ جلوگیری کند. لوله پلی اتیلن با کاربردهایی که دارد، این مزیت را ایجاد می‌کند و اجازه نمی‌دهد که آتش‌سوزی بتواند به سرعت گسترش پیدا کند.

آب را با فشار بسیار بالا درون لوله‌ها منتقل می‌کند و با سرعت بالا، آتش کنترل خواهد شد. اتفاقی که به‌سادگی ممکن است یک ساختمان را ویران کند، با انتقال آب سریع و پرفشار، می‌تواند کنترل شود و اجازه ندهد که سرمایه‌های مالی و جان انسان‌ها در خطر جدی قرار بگیرد. به همین دلیل باعث شده که پلی  اتیلن گرید A با درجه مقاومت بالا، بتواند در این مسیر به آتش‌نشان‌ها کمک کند.


لوله پلی اتیلن آبرسانی و لوله آبیاری پلی اتیلن

کاربرد لوله پلی اتیلن  آتش نشانی 

 

لوله‌کشی سیستم آتش نشانی با توجه به حساسیت بالای ایمنی مجتمع‌های بزرگ صنعتی باید دارای مشخصات منحصربفردی باشد که این سیستم‌ها را همیشه آماده بکار نگه دارد. مهم‌ترین کاربرد آن‌ها در زمان بروز حادثه است و باید بتواند از وقوع فاجعه‌های بزرگ جلوگیری کند. کاربرد لوله پلی اتیلن آتش نشانی با مقاومت و قابلیت انتقال آب در فشار بالا مشخص می‌شود.  

 

لوله پلی اتیلن آتش نشانی پارس زانوس
کاربرد لوله پلی اتیلن آتش نشانی

کاربرد لوله پلی اتیلن در سیستم آتش نشانی 

لوله‌ پلی اتیلن و اتصالات پلی اتیلن شرکت پارس زانوس با داشتن مشخصات فنی عالی برای تحمل فشار‌های بالای کاری از ۴ تا ۲۵ بار، ضدخوردگی بودن لوله و اتصالات پلی اتیلن، عدم رسوب گذاری، لوله و اتصالات پلی اتیلن به عنوان بهترین انتخاب مجریان و کارفرمایان در طول سال‌های گذشته مطرح بوده است.

شرکت پارس زانوس با داشتن تجارب گرانقدری که در تامین لوله پلی اتیلن  آتش نشانی و اتصالات پلی اتیلن پروژه‌های آتش‌نشانی دارد می تواند به عنوان مشاوری مجرب در این زمینه به کلیه پیمانکاران و کارفرمایان مشاوره فنی نیز ارائه دهد. 

در صورتی که نیاز به مشاوره و دریافت اطلاعات در مورد لوله‌های مختلف دارید، مشاوران ما در خدمت شما هستند. بهترین کاربرد لوله پلی اتیلن آتش نشانی زمانی است که بعد از مشاوره تخصصی به دست آمده باشد. 

لوله پلی اتیلن در سیستم آتش نشانی

لوله پلی اتیلن آتش نشانی و اتصالات آن در اجرای پروژه‌های بزرگ اطفاء حریق (آتش نشانی) برای تامین آب سال‌هاست که به عنوان بهترین گزینه مورد استفاده پیمانکاران و مجریان سیستم‌های آتش نشانی قرار گرفته است.

تولید محتوای پارس زانوس

پارس زانوس در اینستاگرام

کاربرد لوله های پلی اتلین

برای لوله کشی در حوزه های گوناگون

نیاز به خدمات سفارشی دارید؟