کاربرد لوله و اتصالات پلی اتیلن پارس زانوس در آبرسانی

لوله پلی اتیلن یکی از پرکاربردترین انواع لوله‌ها در تاسیسات شهری و خطوط انتقال آب می‌باشند که در ۵۰ سال گذشته این کاربرد بسیار افزایش یافته است. در مورد کاربرد لوله و اتصالات پلی اتیلن در آبرسانی  فقط اگر روی سرعت انتقال آب یا کاهش رسوب‌ها صحبت کنیم، کافی است. اما مزایای خیلی بیشتری برای این لوله‌ها در مسیر آبرسانی وجود دارد که به مرور آنها را بررسی می‌کنیم. 

کاربرد لوله و اتصالات پلی اتیلن در آبرسانی 

توجه به مزایای بسیار قابل توجه این نوع لوله‌ها باعث شده است که مدیران و مجریان پروژه‌های آبرسانی لوله‌های پلی‌اتیلن پارس زانوس را به عنوان جایگزین لوله‌های فلزی و بتنی قرار دهند. لوله‌های پلی‌اتیلن با توجه به اینکه مورد تهاجم میکرو ارگانیک‌ها قرار نمی‌گیرند در سیستم‌های آب شرب نیز کاربرد زیادی دارند

کاربرد لوله و اتصالات پلی اتیلن در آبرسانی

کاربرد لوله و اتصالات پلی اتیلن در آبرسانی 

لوله‌های پلی اتیلن پارس زانوس با کیفیت بسیار بالا از مواد اولیه مرغوب که گواهی Food Grade را دارند و تحت استانداردهای سخت گیرانه DIN8074 آلمان و ISO 14427-2 ایران تولید شده و تمامی جوانب استانداردها و توصیه‌های موجود را مورد توجه قرار می دهد.

لوله‌های پلی اتیلن یکی از پرکاربردترین انواع لوله‌ها در تاسیسات شهری و خطوط انتقال آب می‌باشند که در ۵۰ سال گذشته این کاربرد بسیار افزایش یافته است.

لوله پلی اتیلن آبرسانی

موارد کاربرد لوله و اتصالات پلی اتیلن در آبرسانی

لوله‌های پلی‌اتیلن پارس زانوس که با انواع اتصالات اعم از اتصالات جوشی، اتصالات پیچی و اتصالات الکتروفیوژن بهم متصل می‌شوند یکی از مطمئن ترین روش‌های اتصال در خطوط لوله می‌باشد که در صورت جوشکاری صحیح نشتی نخواهد داشت. لوله‌های پلی‌اتیلن پارس زانوس با توجه به عدم خوردگی و عدم رسوب گذاری می‌تواند هزینه‌های اجرا، تعمیر و نگهداری تاسیسات شهری را بسیار کاهش دهد و از این نظر با توجه به طول عمر طولانی بیشتر از ۵۰ سال مدیران اجرائی را برای استفاده از این جنس لوله‌ها ترغیب می‌کند.


 

کاربرد لوله های پلی اتیلن

برای لوله کشی در حوزه های گوناگون

نیاز به خدمات سفارشی دارید؟