کاربرد ها, لوله آبرسانی

کاربرد لوله پلی اتیلن در آبرسانی

کاربرد لوله پلی اتیلن در آبرسانی

کاربرد لوله پلی اتیلن در آبرسانی

قبل از این که در مورد کاربرد لوله پلی اتیلن در آبرسانی صحبت کنیم، باید این جنس از لوله را بشناسیم. لوله پلی اتیلن یکی از پرکاربردترین انواع لوله‌ها در تاسیسات شهری و خطوط انتقال آب هستند که در ۵۰ سال گذشته این کاربرد بسیار افزایش یافته است. در مورد کاربرد لوله پلی اتیلن در آبرسانی فقط اگر روی سرعت انتقال آب یا کاهش رسوب‌ها صحبت کنیم، کافی است. اما مزایای خیلی بیشتری برای این لوله‌ها در مسیر آبرسانی وجود دارد که به مرور آنها را بررسی می‌کنیم. 

 

کاربرد لوله پلی اتیلن در آبرسانی

لوله‌های پلی اتیلن پارس زانوس با کیفیت بسیار بالا از مواد اولیه مرغوب که گواهی Food Grade را دارند و تحت استانداردهای سخت گیرانه DIN8074 آلمان و ISO 14427-2 ایران تولید شده و تمامی جوانب استانداردها و توصیه‌های موجود را مورد توجه قرار می دهد. اهمیت کاربرد لوله پلی اتیلن در آبرسانی به حدی بالاست که حتماً باید استانداردهای لازم را دریافت کرده باشد. 

لوله‌های پلی اتیلن یکی از پرکاربردترین انواع لوله‌ها در تاسیسات شهری و خطوط انتقال آب می‌باشند که در ۵۰ سال گذشته این کاربرد بسیار افزایش یافته است. هر نوع کاربرد لوله پلی اتیلن در آبرسانی و انتقال آب، با توجه به حجم انتقال آب، میزان آبرسانی و محل استفاده، متغیر است و بهتر است که قبل خرید لوله پلی اتیلن، از راهنمایی‌های مشاوران ما استفاده کنید. 

لوله پلی اتیلن آبرسانی
کاربرد لوله پلی اتیلن در آبرسانی

توجه به مزایای بسیار قابل توجه این نوع لوله‌ها باعث شده است که مدیران و مجریان پروژه‌های آبرسانی لوله‌های پلی‌اتیلن پارس زانوس را به عنوان جایگزین لوله‌های فلزی و بتنی قرار دهند. لوله‌های پلی‌اتیلن با توجه به اینکه مورد تهاجم میکرو ارگانیک‌ها قرار نمی‌گیرند در سیستم‌های آب شرب نیز کاربرد زیادی دارند.

کاربرد لوله پلی اتیلن در آبرسانی و انتقال آب، فقط محدود به کشاورزی و ساختمان سازی نمی‌شود. هر کدام از انواع مختلف لوله پلی اتیلن، کاربردهای مهم خودشان را دارد. 

 

موارد کاربرد لوله پلی اتیلن در آبرسانی

لوله‌های پلی‌اتیلن پارس زانوس که با انواع اتصالات اعم از اتصالات جوشی، اتصالات پیچی و اتصالات الکتروفیوژن بهم متصل می‌شوند یکی از مطمئن ترین روش‌های اتصال در خطوط لوله می‌باشد که در صورت جوشکاری صحیح نشتی نخواهد داشت. لوله‌های پلی‌اتیلن پارس زانوس با توجه به عدم خوردگی و عدم رسوب گذاری می‌تواند هزینه‌های اجرا، تعمیر و نگهداری تاسیسات شهری را بسیار کاهش دهد و از این نظر با توجه به طول عمر طولانی بیشتر از ۵۰ سال مدیران اجرائی را برای استفاده از این جنس لوله‌ها ترغیب می‌کند.

تولید محتوای پارس زانوس

پارس زانوس در اینستاگرام

نوشته های مشابه