کاربرد لوله پلی اتیلن پارس زانوس در گازرسانی

لوله پلی اتیلن در چند دهه اخیر، انقلابی جدید در صنعت گازرسانی شهری به به وجود آورده است. کاربرد لوله پلی اتیلن در گازرسانی خودش را انتقال مطمئن و با کیفیت نشان می‌دهد.  لوله های پلی اتیلن در مقیاس محدود، از اوایل دهه ۱۹۶۰ برای گازرسانی به منازل در كشورهای پیشرفته مورد استفاده قرار‌ گرفته بود. این لوله‌ها توانستند مسیرهای انتقال گاز را ایمن‌تر،  ساده‌تر و با کیفیت‌تر کرد.  نشتی گاز موضوعی نیست که بتوانیم با آن شوخی کنیم یا سرسری از کنارش بگذریم. بنابراین باید بیشترین میزان توجه به لوله گازرسانی داشته باشیم تا جلوی آسیب‌های بزرگ را بگیریم. 

کاربرد لوله پلی اتیلن در گازرسانی 

لوله پلی اتیلن در چند دهه اخیر، انقلابی جدید در صنعت گازرسانی شهری به به وجود آورده است. لوله های پلی اتیلن در مقیاس محدود، از اوایل دهه ۱۹۶۰ برای گازرسانی به منازل در كشورهای پیشرفته مورد استفاده قرار‌ گرفته بود. اما امروزه به خاطر پیشرفت در زمینه ساخت مواد پلی اتیلن، استفاده از این نوع لوله‌ها گسترش چشمگیری یافته  که می‌تواند دلیل معتبری بر کیفیت و قابل اطمینان بودن لوله پلی اتیلن و اتصالات پلی‌ اتیلن باشد. 

لوله پلی اتیلن گازرسانی پارس زانوس

کاربرد لوله پلی اتیلن در گازرسانی 

امروزه  بیش از  نود درصد  از لوله‌های نصب شده برای توزیع صنعت گاز طبیعی در آمریکا و کانادا از لوله‌های پلاستیکی استفاده شده که ۹۹ درصد از آنها لوله پلی‌اتیلن هستند. لوله پلی‌ اتیلن در بسیاری از كشورها، نظیر انگلستان، آلمان و اتریش و روسیه مورد توجه قرار گرفته و در ایران نیز در تمام شهرها و روستاها که به تازگی گاز‌رسانی‌ می شوند، تمامی خطوط از لوله پلی‌ اتیلن است. همین موضوع نشان می‌دهد که کاربرد لوله پلی اتیلن در گازرسانی تا چه اندازه اهمیت دارد.

کاربرد لوله پلی اتیلن گازرسانی

لوله پلی اتیلن در گازرسانی

با توجه به مزیت‌هایی که گفتیم  و گسترش روز افزون شبكه گازرسانی در سراسر دنیا، می‌توانیم انتظار داشته باشیم که استفاده از این لوله‌ها در صنعت گازرسانی شهری هر روز بیشتر هم شود. تمام این اطلاعات در حالی است که هنوز شهرهای زیادی در کشور هستند که از این تکنولوژی برای گازرسانی و انتقال گاز استفاده نمی‌کنند یا در حد پایین مورد استفاده قرار گرفته‌اند. مهم‌ترین کاربرد لوله پلی اتیلن در گازرسانی برای صنعت ساختمان سازی است و این صنعت می‌تواند استفاده گسترده ای از این لوله های با دوام و با کیفیت داشته باشد.

در صورتی‌که سرمایه‌گذاران در بخش مسکن و ساختمان‌سازی، تشویق به استفاده از لوله پلی اتیلن برای گازرسانی، آبرسانی و حتی کاورینگ کابل‌ها داشته باشند، ایمنی و دوام را در ساختمان‌ها شاهد خواهیم بود. اتفاقی که باعث بهتر شدن کیفیت زندگی در ساختمان‌های جدید خواهد بود. 

کاربرد لوله های پلی اتیلن

برای لوله کشی در حوزه های گوناگون

نیاز به خدمات سفارشی دارید؟