کاربرد لوله و اتصالات پلی اتیلن پارس زانوس در کاورینگ کابل

لوله پلی اتیلن و اتصالات پلی اتیلن  پارس زانوس در کاورینگ کابل های برق و مخابرات باعث کاهش هزینه‌های اجرا و سرعت نصب و راه‌اندازی این خطوط می‌شوند. مخابرات یکی از صنایعی است که با استفاده از این لوله‌‌‌ها توانسته کابل‌کشی و انتقال خطوط تلفن را گسترش بدهد. مشکلات خطوط تلفن قدیمی در مورد پوسیدگی و خرابی‌های ناشی از شرایط محیطی، شرایط فیزیکی، دمای هوا و قرار گرفتن در معرض آب و باد و آفتاب بوده است.

کاورینگ کابل‌‌ها اجازه نمی‌‌دهد که شرایط محیطی و فیزیکی روی سیم‌ها اثر بدی بگذارند و در ایمنی سیم‌ها تاثیرگذار است. مخابرات از این لوله‌های پلی اتیلن توانسته استفاده زیادی بکند.

کاربرد لوله و اتصالات پلی اتیلن در کاورینگ کابل 

لوله های پلی اتیلن و اتصالات پلی اتیلن  پارس زانوس در کاورینگ کابل های برق و مخابرات باعث کاهش هزینه‌های اجرا و سرعت نصب و راه‌اندازی این خطوط می‌شوند .با توجه به مزایای لوله و اتصالات پلی اتیلن پارس زانوس که در صفحات مختلف این سایت به آن اشاره شده است، این انتخاب بهترین گزینه برای استفاده در کاورینگ کابل در پروژه‌های کوچک و بزرگ صنعتی می‌باشد.

لوله و اتصالات پلی اتیلن در کاورینگ کابل

عدم خوردگی و مقاومت شیمیائی لوله پلی اتیلن و اتصالات پلی اتیلن پارس زانوس طول عمر کاورینگ کابل پلی اتیلن را بسیار بالاتر از نمونه‌های مشابه بتنی قرار داده است و در چند سال گذشته استقبال از آن بطور چشمگیری افزایش یافته است .

کاربرد لوله های پلی اتیلن

برای لوله کشی در حوزه های گوناگون

نیاز به خدمات سفارشی دارید؟