کاربرد ها

کاربرد لوله پلی اتیلن در کاورینگ کابل

کاورینگ کابل مخابراتی لوله پلی اتیلن

کاربرد لوله و اتصالات پلی اتیلن پارس زانوس در کاورینگ کابل

لوله پلی اتیلن و اتصالات پلی اتیلن پارس زانوس که در کاورینگ کابل و سیم های برق و مخابرات استفاده می شود، سرعت نصب و راه اندازی بالایی دارند. سیم ها و کابل های مخابرات و برق، معمولاً در شرایط جوی مختلفی نصب می شوند. این سیم ها باید زیر نور آفتاب، باد و باران، گرما و سرما و نور ماورای بنفش دوام بیاورند. قطع شدن این سیم ها حتی در حد یک میلی‌متر، کل مسیر سیم‌کشی را قطع می کند. بنابراین لازم است در انتخاب کاورینگ کابل و لوله پلی اتیلن مخابراتی، توجه زیادی داشته باشیم.

مشکلی که خطوط تلفن قدیمی داشتند و دارند، پوسیدگی و کم کیفیت شدن آن‌ها بعد از مدت زمان کوتاه است. کاورینگ کابل پلی اتیلن این مزیت را دارد که تا پنجاه سال، هیچ آسیبی نبیند و اجازه ندهد که سیم و کابل های درون آن، از این نظر آسیبی ببینند. شرایط محیطی بد مانند باد و باران و آفتاب، خیلی زود می توانستند سیم های قدیمی را دچار اختلال کنند.


کاربرد کاورینگ کابل مخابراتی و مزایا

کاورینگ کابل در حقیقت سپر نگهبانی در برابر شرایط سخت آب و هوایی و محیط است. کابل مخابراتی از روی زمین، زیر نور آفتاب و دکل های مختلف و در شرایط خارجی به دست مصرف کننده برسد. در این فاصله، باد و باران و آفتاب و خزندگان و جوندگان را هم تجربه می کند. برای محافظت از این سیم های مهم و کابل های مخابراتی، لازم است که از کاورینگ کابل پلی اتیلن به عنوان یک محافظ قدرتمند استفاده کنیم.

لوله پلی اتیلن مخابراتی به خوبی توانسته است که این نقش را به عهده بگیرد. کابل و سیم مخابراتی به نسبت کابل برق، ضخامت و توانایی کمتری دارد. کاورینگ کابل جایگزین روکش مقاومی است که روی این سیم ها قرار ندارد. راحت تر قطع می شوند و نیاز به مراقبت بیشتری هم دارند.


لوله پلی اتیلن چیست؟


افزایش مقاومت با لوله پلی اتیلن مخابراتی

با انجام عملیات پایدارسازی و اضافه شدن چند درصد کربن به پلی اتیلن، مقاومت این پلیمر تا حد زیادی بالا می رود. نسبت به گرما و سرما بیشتر مقاوم می شود و نور آفتاب و اشعه ماورا بنفش روی آن اثری ندارد. در شرایط محیطی سخت، تا پنجاه سال پوسیده نمی شود و تازه بعد از این زمان، کیفیت آن کمی پایین می آید. در نهایت باز هم بعد از این مدت، همچنان مقاوم و پایدار است.

لوله مخابراتی پلی اتیلن در برابر جوندگان استقامت دارد. جانوران جونده مثل موش و خرگوش و تمام حیوانات، توانایی جویدن این لوله را ندارند. در حالی که سیم مخابراتی توسط جوندگان به سادگی قطع می شود، حتی اگر به قیمت جانشان تمام شود. کاورینگ کابل از جان حیوانات اطراف خود نیز محافظت می کند.

کاورینگ کابل مخابراتی لوله پلی اتیلن

کاربرد لوله و اتصالات پلی اتیلن در کاورینگ کابل مخابراتی 

لوله های پلی اتیلن و اتصالات پلی اتیلن  پارس زانوس در کاورینگ کابل های برق و مخابرات باعث کاهش هزینه‌های اجرا و سرعت نصب و راه‌اندازی این خطوط می‌شوند. با توجه به مزایای لوله و اتصالات پلی اتیلن پارس زانوس که در صفحات مختلف این سایت به آن اشاره شده است، این انتخاب بهترین گزینه برای استفاده در کاورینگ کابل مخابراتی در پروژه‌های کوچک و بزرگ صنعتی است.


لوله و اتصالات پلی اتیلن در کاورینگ کابل

لوله پلی اتیلن مخابراتی یا کاورینگ کابل برای استفاده در شرایط محیطی سخت، مقاومت بهتری دارند. طول عمر این کاورینگ بالاتر از نمونه های مشابه بتنی و چدنی است. این لوله ها در زیر نور آفتاب و یا گرما و سرمای شدید، مقاومت خوبی از خودشان نشان می دهند. در چند سال گذشته، استقبال خوبی از لوله مخابراتی و کاورینگ کابل وجود داشته است. کابل های مخابراتی معمولاً در محیط های سخت کشیده می شوند و لازم است که در این شرایط دوام بیاورند.


طول عمر کاورینگ کابل مخابراتی و برق

اگر چه اسم این کاورینگ کابل به لوله پلی اتیلن مخابراتی معروف است، اما برای کابل های برق هم می تواند استفاده شود. هر جایی که امکان پوسیدگی و خرابی وجود داشته باشد، این کاورینگ می تواند وجود داشته باشد. طول عمر سیم و کابل ها بالاتر می رود، تا پنجاه سال سر پا خواهند بود و لایه بیرونی آن از بین نمی رود. طول عمر سیم کشی با این کار تا چندین برابر بالا می رود و نگرانی خاصی نسبت به این موضوع وجود نخواهد داشت.

کاربرد لوله های پلی اتلین

برای لوله کشی در حوزه های گوناگون

نیاز به خدمات سفارشی دارید؟

نوشته های مشابه