لوله پلی اتیلن مخابراتی لوله کاورینگ کابل

لوله پلی اتیلن مخابراتی

واحد فروش قفسه بندی و تجهیزات انبار

02167523

جایگزین مناسب برای انواع لوله ها

لوله پلی اتیلن مخابراتی

لوله کاورینگ یا لوله پلی اتیلن مخابراتی یکی از انواع لوله پلی اتیلن تولیدی در شرکت پارس زانوس، از جمله لوله پلی اتیلن مخابراتی و از سایز 16  الی 250 میلی‌متر، با رده‌های فشاری 6 تا 10 بار و مواد اولیه  PE80 جهت مصارف کاورینگ فیبر نوری و کابل‌های مخابراتی و برقی قابلیت تحمل فشار در عمق 60 سانتی‌متر است. این لوله‌ها بر اساس استاندارد  ISIRI 14427-2 تولید و عرضه می‌گردد. این نوع لوله ها در بیشتر پروژه‌های شرکت زیر ساخت مخابرات و شرکت توزیع برق مورد استفاده قرار می‌گیرد.

لوله مخابراتی پارس زانوس نیز با گرید A و با همین استانداردها تولید و وارد بازار می‌شود. اهمیت این لوله‌ها در حفظ کیفیت لوله مخابراتی و افزایش طول عمر این سیم‌های نازک و ظریف است. شاید لوله پلی اتیلن مخابراتی که به لوله کاورینگ هم می‌شناسیم، در ساختمان‌سازی به اندازه‌ای که باید به چشم نیاید، اما در فواصل طولانی کارکرد خودش را نشان می‌دهد. 

لوله پلی اتیلن مخابراتی

از کاربردهای لوله پلی اتیلن مخابراتی 

استفاده از لوله های پلی اتیلن در صنایع نفت و گاز سابقه ای طولانی دارد و در مقایسه با سایر لوله ها کمترین میزان تعمیر و نگهداری را برای توزیع گاز شهری دارد. امروزه استفاده از این نوع لوله‌ها در شبکه های آبرسانی رو به رشد بوده و مدیران پروژه های اجرایی در اکثر مواقع این نوع لوله‌ها را جایگزین انواع دیگر لوله‌ها کرده‌اند.


کاربرد لوله های پلی اتیلن

جهت لوله کشی در حوزه های گوناگون

Comments are disabled.