محصولات

لوله پلی اتیلن مخابراتی

لوله پلی اتیلن مخابراتی لوله کاورینگ کابل

لوله پلی اتیلن مخابراتی

جایگزین مناسب برای انواع لوله ها

لوله پلی اتیلن مخابراتی

لوله کاورینگ یا لوله پلی اتیلن مخابراتی یکی از انواع لوله پلی اتیلن تولیدی در شرکت پارس زانوس، از جمله لوله پلی اتیلن مخابراتی و از سایز 16  الی 250 میلی‌متر، با رده‌های فشاری 6 تا 10 بار و مواد اولیه  PE80 جهت مصارف کاورینگ فیبر نوری و کابل‌های مخابراتی و برقی قابلیت تحمل فشار در عمق 60 سانتی‌متر است. این لوله‌ها بر اساس استاندارد  ISIRI 14427-2 تولید و عرضه می‌گردد. این نوع لوله ها در بیشتر پروژه‌های شرکت زیر ساخت مخابرات و شرکت توزیع برق مورد استفاده قرار می‌گیرد.

لوله مخابراتی پارس زانوس نیز با گرید A و با همین استانداردها تولید و وارد بازار می‌شود. اهمیت این لوله‌ها در حفظ کیفیت لوله مخابراتی و افزایش طول عمر این سیم‌های نازک و ظریف است. شاید لوله پلی اتیلن مخابراتی که به لوله کاورینگ هم می‌شناسیم، در ساختمان‌سازی به اندازه‌ای که باید به چشم نیاید، اما در فواصل طولانی کارکرد خودش را نشان می‌دهد. 

از کاربردهای لوله پلی اتلین مخابراتی

استفاده از لوله های پلی اتیلن در صنایع نفت و گاز سابقه ای طولانی دارد و در مقایسه با سایر لوله ها کمترین میزان تعمیر و نگهداری را برای توزیع گاز شهری دارد. امروزه استفاده از این نوع لوله‌ها در شبکه های آبرسانی رو به رشد بوده و مدیران پروژه های اجرایی در اکثر مواقع این نوع لوله‌ها را جایگزین انواع دیگر لوله‌ها کرده‌اند.

پارس زانوس در اینستاگرام

لوله پلی اتیلن مخابراتی

نوشته های مشابه