رزومه شرکت :


شرکت پلی اتیلن پارس زانوس انواع لوله های پلی اتیلن تک جداره آبرسانی و آبیاری تحت فشار را با کاربردهاي بسيار وسيع و با جدیدترین تجهیزات و برترین تکنولوژِی ، تولید و به بازار ارائه می‌نماید.
این شرکت دارای ظرفیت اسمی 7000 تن انواع لوله های پلی اتیلن از سایز 16 الی 400 میلیمتر جهت مصارف آبرسانی و آبیاری تحت فشار ، شبکه های فاضلاب و مصارف برقی و مخابراتی میباشد . این شرکت موفق به دریافت گواهینامه های مختلف کیفیت از قبیل گواهینامه ملی استاندارد ایران ( ISIRI 14427-2 و ISIRI 7607 ) ، گواهینامه تاییدیه آب و خاک از مرکز مکانیزاسیون جهاد کشاورزی ، گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاه (ISIRI ISO 17025) و گواهینامه ISO 9001 : 2008 شده است .
کيفيت بالا، قابل اطمينان بودن لوله های پلی اتیلن ، سهولت بارگيري و حمل به دليل وزن نسبتا پايين آنان و نصب سريع و آسان، لوله های پلی اتیلن پارس زانوس را به بهترين انتخاب در پروژه‌هاي گوناگون تبديل کرده است. همچنین کلیه فرایندهای تولید از لحظه ورود مواد اولیه تا لحظه خروج محصول نهایی از کارخانه , توسط پرسنل کنترل کیفیت و آزمایشگاه پارس زانوس نظارت و بررسی میگردد.
شرکت پلی اتیلن پارس زانوس در لیست تامین کنندگان بسیاری از شرکت دولتی و خصوصی بزرگ از قبیل وزارت جهاد کشاورزی ، شرکت مخابرات ایران ، شرکت مپنا ، شرکت توزیع برق و .... جهت تامین اقلام مورد نیاز ، ثبت شده است .
گروه پارس زانوس فروش را پایانی بر ارتباط با مشتری خود ندانسته و خدمات پس از فروش را با هدف حفظ حقوق مصرف کنندگان در اولویت دستور کار خود قرار داده است .

خط مشی :


شرکت پلی اتیلن پارس زانوس که در زمينه توليد انواع لوله و اتصالات پلی اتیلن جهت مصارف آبرسانی و فاضلابی با نام تجاری سیاوش فعالیت می نماید در راستاي استقرار نظام مديريت کيفيت بر مبناي استاندارد ISO 9001: 2015 خط مشي کيفيت خود را به شرح زير اعلام مي دارد :
هدف نهايي شرکت کسب رضايت مشتريان و ارائه محصولاتي با کيفيت و منطبق با مشخصه های مورد نظر و قابل رقابت در بازارهاي داخلي از طريق بهبود مستمر مي باشد که جهت نيل به اين اهداف موارد زير را سرلوحه فعاليت خويش قرار خواهد داد:
1) توسعه فرهنگ کیفیت
2) افزايش رضايت مشتريان
4) خدمات پس از فروش
اينجانب با اعتقاد کامل به خط مشي و سيستم مديريت کيفيت ISO 9001 : 2015 و بازنگري ساليانه خط مشي کيفيت از کليه همکاران خود انتظار دارم ضمن رعايت سلسله مراتب سازماني و درک و اجراي دقيق مستندات نظام مديريت کيفيت، در حفظ و اجراء آن و افزيش بهره وري در کليه سطوح کاری زمينه مناسبي را براي نيل به اهداف فوق فراهم آورند.

ماموریت :


شرکت پارس زانوس به عنوان یکی از با کیفیت‌ترین تولید کنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن با مصارف آبرسانی تحت فشار ، آبیاری و همچنین شبکه فاضلابی مطابق استانداردهای ملی و استانداردهای بين المللی در دهه 80 با هدف ایجاد بسترهای لازم جهت ارتقای کمی و کیفی صنعت پلی اتیلن و تولید محصولاتی با کیفیت بالا در سطح ملی پا به عرصه بازار گذاشته است و در طی چند سال بین مشتریان خود که شامل پیمانکاران و مجریان درجه یک کشور و منطقه و صنایع پتروشیمی می‌باشند تبدیل به برترین شرکت در زمینه تولید لوله پلی اتیلن، اتصالات پلی اتیلن در کشور شده است.
شركت پارس زانوس فروش را پايانی بر ارتباط با مشتری خود ندانسته و خدمات پس از فروش را با هدف حفظ حقوق مصرف كنندگان در الويت دستور كار خود قرار داده است. شركت پارس زانوس با درك نقش حساس و حیاتی خود در صنعت تولید پلی اتیلن ایران و به منظور ارج نهادن به خواسته‌های مشتریان در چارچوب ایجاد سیستمی منظم و یكپارچه، جهت پاسخگویی به نیازهای داخلی و خارجی مجموعه، اقدام به استقرار سیستم مدیریت یکپارچه كیفیت ISO 9001 : 2015 و سیستم مدیریت مشتری CRM نموده ‌است.
گروه پارس زانوس باور و ارزش سازمانی خود را مبنی بر تامین رضایت مشتریان به عنوان مهمترین عامل موفقیت و ارج نهادن به پرسنل خود به عنوان بزرگترین سرمایه‌ی گروه قرار داده است. رعایت استانداردهای زيست‌محيطی، تلاش برای دریافت لوح صنعت سبز و پایین آوردن سطح آلودگی به میزان قابل تحمل برای محيط‌زيست از طریق انجام اقدامات فنی و مهندسی و.... گواه روشنی است بر این مهم که یکی از ارزش‌های شرکت پارس زانوس ، تولید محصولات دوستدار محيط‌زيست است و این امر به صراحت در خط‌ مشي شرکت به چشم می‌خورد.
پارس زانوس نهایت سعی خود را می‌کند که به بهترین شکل ممکن از نظر عملکرد مالی همیشه در زمره شرکت‌هایی باشد که دارای بهترین عملکرد بوده‌اند، بدین گونه می‌تواند از عهده مسئولیت و تعهد خود برآید.
پارس زانوس برای بقا، رشد و سودآوری، خود را متعهد می‌داند به :
• افزایش مستمر سطح کیفیت محصولات
• بهبود مستمر فرآیندها
• توسعه محصولات جدید
• کسب گواهینامه‌ها و استاندارد‌های بین المللی
• استفاده بهینه از منابع و انرژی
• کاهش ضایعات تولید
• حضور فعال در بازارهای داخلی و خارجی به منظور افزایش سهم بازار
• ارتقاء سطح آگاهی پرسنل از طریق برگزاری آموزش‌های مدیریتی، فنی و تخصصی
• ایجاد و توسعه بسترهای جدید خدمات و کاربرد فن‌آوری اطلاعات
پارس زانوس همیشه گوش به زنگ و پذیرای تغییرات هست و می‌خواهد که با استفاده از این فرصت‌های جدید، نوآوری و خلاقیت‌های خود را به روز کند و می‌کوشد تا با یادگیری مستمر برای خدمت رسانی به کلیه‌ی ذینفعانش پایدار بماند.

آزمایشگاه:


آزمايشگاه کنترل کيفی شرکت پلی اتیلن پارس زانوس دارای گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاه ISIRI ISO/IEC 17025 و يک واحـد کاملا مستقل می باشد که به دستگاه های مدرن اندازه گيري مجهز شده اند و کلیه تولیدات و مواد اولیه را مطابق استاندارد آزمایش نموده و مرجع مطمئنی برای اطمینان از کیفیت مناسب محصولات تولیدی شرکت پلی اتیلن پارس زانوس میباشد .
آزمون های QC
- بررسی وضعیت ظاهری و نشانه گذاری
- اندازه گیری شاخص جریان مذاب
- اندازه گیری درصد دوده
- اندازه گیری دانسیته
- آزمون برست ( نحوه ترکیدگی لوله پلی اتیلن)
- آزمون فشار هیدواستاتیک
- اندازه گیری ابعاد ، قطر و ضخامت دیواره لوله
- تعیین پخش و توزیع دوده
- اندازه گیری بازگشت حرارتی
- بررسی اثر لوله بر آب
- تعیین چگالی مواد اولیه
- تست کشش
- مقاومت در برابر رشد ترک
تنظیم چک لیستهای کنترل کیفی محصول ، ثبت و تحلیل نتایج آزمایشهای انجام شده جهت انطباق با حدود مجاز مطابق با استانداردها ، انجام کالیبراسیون تجهیزات اندازه گیری ، تست مواد اولیه و تست محصول خروجی بر طبق الگوریتم ، از جمله وظایف واحد کنترل کیفیت میباشد که با الصاق بر چسب کنترل به واحد انبار هدایت می گردد .
با ما در تماس باشید