Your short address
02100000000
09120000000
شرکت تولید کننده پلی اتیلن | شرکت پلی اتیلن پارس زانوس انواع لوله های پلی اتیلن تک جداره آبرسانی و آبیاری تحت فشار را با کاربردهاي بسيار وسيع | جدیدترین تجهیزات و برترین تکنولوژِی

لوله پلی اتیلن

مواد اولیه لوله پلی اتیلن

ساخت لوله پلی اتیلن

لوله پلی اتیلن ، کلاس پ 32 در سال 1950 با پیشرفت تکنولوژی و چگالی کم توسعه یافته است. نسل سوم PE 100 پلی اتیلن مواد خام در خطوط لوله آب آشامیدنی، گیاهان نمک زدایی، گیاهان زیستی، لوله های استخر شنا، خطوط تخلیه دریایی، خطوط جریان آب گرانشی، ایستگاه های گاز، خطوط آبیاری، خطوط هوای فشرده، خطوط خنک کننده گرم، قبل از پوسته پوشیده شده برای لوله ها. از آنجا که لوله پلی اتیلن با ضخامت کم اقتصادی هستند و در بسیاری از مناطق با کارایی بالا کار می کنند، مانند خطوط فاضلاب، یک راه حل بوده است. (C2H4) فرمول کلی نفت خام 97٪ پلی اتیلن است و یک پلیمر گرمانرم است که نشان داده شده است. تولید مواد خام به طور کامل بستگی به میزان دسترسی و قیمت نفت خام دارد. تراکم پلی اتیلن با توجه به درصد ساختار بلوری خود، به سه گروه اصلی تقسیم می شود.

تولید لوله پلی اتیلن

• مواد خام مواد پلی اتیلن کم (LDPE)
• پلی اتیلن چگالی متوسط ​​(MDPE)
• مواد خام مواد پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE)

انواع لوله پلی اتیلن

با توجه به انواع دیگر مواد خام و همچنین زمینه عملکرد بالا و عمر طولانی خود را با توجه به قدرت اقتصاد، ترجیحا 97٪ از محصول که از مواد خام برای تولید مواد خام پلی اتیلن استفاده می شود. بنابراین تولید مواد خام پلی اتیلن، در دسترس بودن و قیمت کاملا وابسته به نفت خام است. همچنین دارای خواص برتر در مقایسه با دیگر پلی اتیلن گرمانرم است. آنهایی که اصلی هستند:

* لوله HDPE مقاوم به شرایط آب و هوایی است
* HDPE لوله مقاومت بالا به پاره شدن و فشار
* لوله HDPE با وجود مقاومت بالا در برابر ترک خوردگی استرس
* لوله های پلی اتیلن HDPE -30 و -60 درجه به قدرت
* لوله های پلی اتیلن با ضخامت بالا مقاومت در برابر خوردگی دارند
* نصب و راه اندازی آسان و قابل اعتماد از لوله های HDPE
* در لوله های HDPE پایین تر از تلفات اصطکاک لوله های فلزی
* لوله های HDPE، کاهش سر و صدای جریان
* عایق کامل برق، عایق حرارتی خوب است
* لوله های HDPE غیر سمی هستند.
* لوله HDPE برای زباله های رادیواکتیو مناسب است.

 

Comments (0)

There are no comments posted here yet

Leave your comments

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
0 Characters
Attachments (0 / 1)
Share Your Location
Type the text presented in the image below
لوله پلی اتیلن

محصولات لوله پلی اتیلن

صنعت تولید لوله پلی اتیلن و دیگر محصولات آن در پنجاه سال گذشته پیشرفت‌هایی در راستای بالاتر بردن کیفیت داشته است که خود را به عنوان جایگزین مناسبی برای انواع دیگر لوله‌ها اعم از فولادی, چدنی و PVC و... مطرح نموده است. امروزه سيستم هاي لوله کشی پلی اتیلن (HDPE) در حوزه وسیعی از خطوط لوله شهری، صنعتی، دریایی، حفاری، دفن زباله و کشاورزی به کار می روند. کاربرد مطلوب لوله‌های پلی اتیلن در موقعیت هایی چون سطح زمین،حالت مدفون، شناور و سطوح زیر دریا آزمایش و به اثبات رسیده است.

تاریخچه لوله های پلی اتیلن

لوله های پلی اتیلن برای اولین بار در دهه 50 میلادی در پروژهای گازرسانی آمریکا استفاده شد و این موضوع در اروپا از دهه 70 میلادی، درکشور های انگلیس و فرانسه آغازگردید . میزان مصرف 151 کیلومتر در سال 1955 به 160000 کیلومتردر سال 1970 رسید و امروزه 90 درصد از شبکه توزیع گاز در آمریکا با استفاده از لوله پلی اتیلن است . تجارب، مشخصات، استانداردها و دانش فنی تولید لوله های پلی اتیلن در اروپا از طریق ارتباط و هم کاری فنی با معتبرترین تولیدکننده لوله پلی اتیلن گاز رسانی اروپا به ایران منتقل شد . تولید لوله پلی اتیلن گاز رسانی در یکی از شرکت های داخلی از سال 1378 با متراژ 5 کیلومتر به 1800 کیلومتر در سال 1382 رشد یافت .

کاربرد لوله پلی اتیلن در هوارسانی

هوارسانی و تهویه در پروژه‌های عمرانی , ساختمان‌ها , و تونل‌ها امری ضروریست که باید بتوان آنها را سریع اجرا نمود و در سریع‌ترین زمان ممکن مکان آنها را عوض کرد و به طول آنها افزود و یا کم کرد و پایان  پروژه خیلی سریع از محل پروژه جمع‌آوری کرد. برای حل اين مشکل تا كنون تلاش‌های زيادي صورت گرفته است. استفاده ازآلياژهای مختلف با پوشش گوناگون از راه‌حل هايی است كه تا بحال برای رفع  مشکل به كار رفته است بدون اینکه هيچ کدام  پاسخی قطعی به مشكل داشته باشند.

دلایل استفاده از اتصالات پلی اتیلن در لوله پلی اتیلن

در بسیاری از  زیر ساخت ها از لوله پلی اتیلن استفاده میشود به این منظور برای این لوله ها و خط لوله ها باید از اتصالات پلی اتیلنی هم استفاده شود تا امنیت کامل را در اختیار داشته باشیم. اتصالات پلی اتیلن در نمونه های مختلفی مانند :  الکتروفیوژن و جوشی و پیچی، معرفی می شوند و کاربردهای آن ها در زیر ساخت ها و کاربرد مختلف متفاوت است و به پروژه بستگی دارد.

خرید و فروش لوله پلی اتیلن

برای خرید لوله پلی اتیلن باید به غیر از قیمت به نکات دیگیری نیز توجه نمائید که پیشنهاد میکنیم صفحه خرید لوله پلی اتیلن را مالعه نمایید و از مطالب آن به عنوان راهنمایی استفاده کنید و توصیه‌های ارئه شده را حتما بکار ببندید تا محصولی درجه یک را تهیه نمائید و از خرید لوله پلی اتیلن راضی باشید.
لازم به ذکر است که جهت کاربردهای حساس و تحت فشار و یا پروژه‌ای که جوش پلی اتیلن در آن نیاز هست باید از لوله‌های با کیفیت بالا استفاده کرد و متاسفانه اغلب تولید کنندگان لوله پلی اتیلن از ضایعات در لوله‌های تولیدی خود استفاده می‌کنند.

 

 

 


 

No items in cart

Today 42

Yesterday 59

Week 268

Month 5008

All 148265

 •  
  Address:
  Your short address...
 •  
  Phone:
  Phone number...
 •  
  Mobile:
  Cellphone number...
 •  
  Fax:
  Fax number...
 •  
  Email:
  Email address...
 • Contact Page

All rights reserved.

Top
Btm
?